Polska strona fanów gry DOA: Dead or Alive

DoA Paradise zhakowane - dziewczyny rozebrane

Dodane dnia 06.04.2010, przez: Dumian | komentarze [2]

Ayane
Długo nie trzeba było czekać i podobnie jak w przypadku nude patcha w Dead or Alive Xtreme, tak i w Dead or Alive Paradise, hakerzy dobrali się do jej bebechów odsłaniając przed graczami to, co twórcy postanowili zasłonić.

Hack nazwany żartobliwie The Emperor's New Clothes (od baśni Hansa Christiana Andersena Nowe szaty cesarza), wymaga do działania custom firmawre'u i modyfikacji obrazu gry ISO. Warto w tym miejscu zaznaczyć, iż zdaniem Sony wszelkie działania tego typu są nielegalne.

Jak celnie zauważył redaktor na blogu Kotaku, modele postaci nie są przygotowane na zabieg ogołocenia ich ze strojów kąpielowych, a co za tym idzie - postacie poddane działaniu exploitu wyglądają jak lalka Barbie pozbawiona swojego stroju, a nie jak realna osoba.

Hack DOAP

Komentarze:

monstrol | 06.04.2010, 21:18
To, jak prezentuje się w tej grze tło i tak odciąga wzrok od zawodniczek. :)

Kamil | 08.06.2011, 16:32
Hmm... Właśnie przed chwilą odkryłem tą wspaniałą stronę wpisując w google wyraz "DOA". Nie wiedziałem że znajdę taką ilość fanów z Polski. Szczególnie, że jest to gra bardzo mało znana w naszym kraju (Ja osobiście grałem tylko w dwójkę u siebie na Dreamcascie i w jedynkę u kuzyna który miał pożyczoną tą grę, wtedy nawet nie wiedziałem że jest to Dead Or Alive natomiast gdy dostałem 2 było (łaskawie?) napisane na płytce "Soul Calibur" TAKK! Myślałem że gram dokładnie w Soul Calibur a była to DOA. Nie osądzajcie mnie o takie rzeczy, miałem wtedy chyba z 5 lat ;)) Dla mnie jest to świetna gra, niby bijatyka ale równie dobrze można ją zaliczyć do tematyki przygodowej oraz fantastycznej ze względu na geish'e i zwyczaje oraz klimat, jaki panuje w Japonii (samo tło mówi za siebie). Nie odbiegając od tematu sądzę, że jest to istna głupota takie coś wyprawiać (nooo chociaż..? :D) Zależy jak kto podejdzie do tematu. Mówicie/piszecie że jest to karalne. A może ktoś wie co stało się z tymi ludĽmi bądĽ człowiekiem który to zrobił?

Podpis:

AntySpamBot:
(wpisz: nazwa_strony)
Tre¶ć: