Polska strona fanów gry DOA: Dead or Alive

Szum wokół fałszywego zrzutu ekranowego

Dodane dnia 01.08.2010, przez: monstrol | komentarze [0]

Ostatniego dnia lipca br. na jednym z blogów pojawił się "niby zrzut" z menu Dead or Alive 5 na PS3 (za czym przemawiają symbole "X" oraz "O" na zrzucie). Wśród trybów gry mamy nawet tryb "Cronus", co jest nawiązaniem do niezrealizowanego projektu gry przygodowej z Kasumi w roli głównej.

Tytułu blogu nie przytaczam, gdyż zamieszanie wokół wpisu dotyczącego wycieku tegoż zrzutu jest moim zdaniem przesadzone. Zarówno doacentral.com, jak i doaworld.com dały linki do strony. A to tylko idiotyczny żart. Nic wartego promocji. Ci, którzy chcą zobaczyć, niech pójdą do wujka Google i poproszą o "Dead or Alive 5 Image Leak".

Zamieszanie jasno świadczy o tym, jak gracze głodni są DoA5. Rzucamy się na wszelkie nowości związane z kontynuacją naszej ulubionej bijatyki jak wygłodniałe psy na kości.

Teraz wytłumaczenie przestoju mojego newsowania na stronie: prozaika! Oba moje joypady trafił szlag, i zamienniki widnieją nisko na liście zakupów (z racji, że ogólnie gram ostatnio jak na lekarstwo...). Z tego wynika oczywiście brak inspiracji do pisania o DoA. Nie tylko - brak jest też jakichkolwiek newsów od Tecmo. Nie sądzę, aby zapowiedziano DoA5, kiedy promują DoA3D. Najwcześniej kilka miesięcy po DoA3D usłyszymy o DoA5.

Do następnego newsa.

Komentarze:

Podpis:

AntySpamBot:
(wpisz: nazwa_strony)
Tre¶ć: