Polska strona fanów gry DOA: Dead or Alive

Dead or Alive: Dimensions i nowe zrzuty z 3DS

Dodane dnia 09.09.2010, przez: monstrol | komentarze [0]

Okazało się, że "Dead or Alive 3D" było tytułem roboczym projektu przygotowywanego z myślą o konsolce 3DS. Gra nazywać się będzie "Dead or Alive: Dimensions". Pewnikiem dlatego, że "dimensions" to fonetycznie zarąbiste słowo. No i po angielsku.
Kliknij, aby zobaczyć ciąg dalszy...

Szum wokół fałszywego zrzutu ekranowego

Dodane dnia 01.08.2010, przez: monstrol | komentarze [0]

Ostatniego dnia lipca br. na jednym z blogów pojawił się "niby zrzut" z menu Dead or Alive 5 na PS3 (za czym przemawiają symbole "X" oraz "O" na zrzucie). Wśród trybów gry mamy nawet tryb "Cronus", co jest nawiązaniem do niezrealizowanego projektu gry przygodowej z Kasumi w roli głównej.
Kliknij, aby zobaczyć ciąg dalszy...

Nowa gra Tomonobu Itagakiego - Devil's Third

Dodane dnia 12.06.2010, przez: monstrol | komentarze [0]

Wbrew moim wcześniejszym przemyśleniom, pan Itagaki nie powrócił do Tecmo po zawarciu porozumienia z firmą. Definitywnym dowodem tego jest zaprezentowanie przezeń zwiastunu nowego tytułu, za którego popełnienie odpowiada młode studio Valhalla Games (sformowane przez p. Itagakiego; w skład studia wchodzą m. in. niektórzy byli pracownicy Team Ninja).


Kliknij, aby zobaczyć ciąg dalszy...

Wyniki sprzedaży DoA Paradise w USA i JAP po 6 tygodniach

Dodane dnia 16.05.2010, przez: monstrol | komentarze [2]

Na takie wieści odnośnie DoA Paradise czekałem. Sprzedać grę na PSP ponoć łatwo nie jest. Powód jest oczywisty - szalejące na tej platformie piractwo (swoją drogą, wiadomo jak ściąć problem - aplikując mocne zabezpieczenia, jak w PS3). Czy liczby imponują?
Kliknij, aby zobaczyć ciąg dalszy...

DoA Paradise - popremierowe przemyślenia

Dodane dnia 24.04.2010, przez: monstrol | komentarze [3]

DoA Paradise zostało rzucone na rynek prawie miesiąc temu. Gra nie zaskarbiła sobie przychylności recenzentów. Przeglądając wynurzenia mniej lub bardziej profesjonalnych pismaków, trafiłem na jedno ciekawe zapytanie. Czy DoA Paradise reprezentuje jakikolwiek z klasycznych gatunków gier?
Kliknij, aby zobaczyć ciąg dalszy...

Motion Capture w Raju Żywych lub Martwych :)

Dodane dnia 08.04.2010, przez: monstrol | komentarze [8]

Nie żeby podobały mi się te teksturowane, mangowe dziewczyny, aczkolwiek nie zaprzeczę na pewno, że podoba mi się wykorzystanie techniki Motion Capture w tej grze. Animacje postaci są naprawdę pierwszorzędne, a poniżej dobitny tego przykład.
Kliknij, aby zobaczyć ciąg dalszy...

Dead or Alive Paradise videorecenzja!

Dodane dnia 07.04.2010, przez: Ana | komentarze [1]

Za oknami wiosna pełną parą, a fani Dead or Alive posiadający konsolę PlayStation Portable od paru dni mogą cieszyć się najnowszą odsłoną serii. Dead or Alive Paradise, jak już wielokrotnie pisaliśmy, nie jest bijatyką a siatkówką połączoną z zestawem minigierek osadzonych gdzieś na gorących plażach prywatnej wyspy. Czy naprawdę jest to pozycja warta zainteresowania? Mam nadzieję, że w odpowiedzi na to pytanie pomoże wam krótka videorecenzja IGN, którą możecie znaleĽć w rozwinięciu tego newsa.
Kliknij, aby zobaczyć ciąg dalszy...

Bijatyka DOA Online na PC

Dodane dnia 07.04.2010, przez: Dumian | komentarze [1]

Nie każdy wie, że Tecmo, a dokładniej należące do nich LieVo Studio przygotowało na rynek chiński Dead or Alive Online (nazywane skrótowo Dead or Alive OL, DOA OL lub po prostu DOA O) - bijatykę na PC w 3D, zahaczającą o gatunek MMO. Nie byłoby w tym nic szczególnie interesującego gdyby nie fakt, że mimo rynku docelowego oraz interfejsu w języku chińskim zagrać w tę produkcję możemy również my... i to całkowicie za darmo.
Kliknij, aby zobaczyć ciąg dalszy...

DoA Paradise zhakowane - dziewczyny rozebrane

Dodane dnia 06.04.2010, przez: Dumian | komentarze [2]

Ayane
Długo nie trzeba było czekać i podobnie jak w przypadku nude patcha w Dead or Alive Xtreme, tak i w Dead or Alive Paradise, hakerzy dobrali się do jej bebechów odsłaniając przed graczami to, co twórcy postanowili zasłonić.
Kliknij, aby zobaczyć ciąg dalszy...

Nowe fragmenty gry DoA Paradise: Rio, Lisa i Christie na wakacjach

Dodane dnia 28.03.2010, przez: monstrol | komentarze [0]

No to mamy już komplecik dziewczyn... Premiera DoA Paradise już 30 marca. Tymczasem zapraszam każdego zainteresowanego zakupem do obczajenia, jak w grze prezentują się Rio, Lisa i Christie. Ta pierwsza postać jest w 100% mangowa, więc to czy pasuje do reszty ekipy jest mocno dyskusyjne.
Kliknij, aby zobaczyć ciąg dalszy...

Czwarta reklama DoA Paradise: Walka z jednookim potworem

Dodane dnia 28.03.2010, przez: monstrol | komentarze [0]

Oto czwarty materiał promocyjny DoAP któremu można przypiąć metkę reklamy. Ludzie odpowiedzialni za marketing nie pozwalają lubującym się w przeglądaniu zasobów sieci zapomnieć o tej grze.
Kliknij, aby zobaczyć ciąg dalszy...

Dead Or Alive Paradise ocenione!

Dodane dnia 24.03.2010, przez: monstrol | komentarze [0]

Japońskie Famitsu wydało już swój werdykt. Gra została przyjęta ciepło przez recenzentów.
Kliknij, aby zobaczyć ciąg dalszy...

Trzecia reklama DoA Paradise

Dodane dnia 22.03.2010, przez: monstrol | komentarze [0]

Komentarz raczej zbędny. DoAP na półkach sklepowych za około 10 dni.Kliknij, aby zobaczyć ciąg dalszy...

Nowe fragmenty gry DoA Paradise: Kokoro i Helena na wakacjach

Dodane dnia 21.03.2010, przez: monstrol | komentarze [0]

TECMO kontynuuje udostępnianie fragmentów pokazów bikini na silniczku gry DoA Paradise. Tym razem kolorowe stroje prezentują Kokoro i Helena.
Kliknij, aby zobaczyć ciąg dalszy...

Przegląd walk - Master i jego Ryu Hayabusa

Dodane dnia 13.03.2010, przez: monstrol | komentarze [0]

Master VS Perfect LegendPerfect Legend pobawił się w tej serii walk psychiką Mastera - o ile pierwsze trzy rundy przegrał z kretesem, dając poczuć się Masterowi zwycięzcą, tak póĽniej niepodzielnie rządził. Wykorzystując psychologiczną przewagę oczywiście. PL obrywa nawet z perfectem, popełnia głupie błędy. Stara, dobra taktyka.
Kliknij, aby zobaczyć ciąg dalszy...