Polska strona fanów gry DOA: Dead or Alive

Akira w Dead or Alive 5 - nowy zwiastun!

Dodane dnia 06.03.2012, przez: Dumian | komentarze [0]

Akira YukiW sieci pojawił się nowy zwiastun piątej odsłony DOA, z którego dowiadujemy się, że Akira Yuki - ikona serii Virtua Fighter, wystąpi w Dead or Alive 5 (gameplay included)! Jak widać moda na miksowanie uniwersów i gościnne występy postaci z innych serii w bijatykach nadal trwa (choć w przypadku DOA taki zabieg ma miejsce po raz pierwszy). Co jak co, ale Dead or Alive 5 zaczyna prezentować się coraz ciekawiej i miejmy nadzieję stanie do walki jak równy z równym z innymi flagowymi bijatykami - inspiracje grą Virtua Fighter powinny w tym pomóc, bowiem seria Segi znana jest z przemyślanego i bardzo dobrego systemu.
Wspomniany na wstępie film w rozwinięciu.
Kliknij, aby zobaczyć ciąg dalszy...

Dziewczyny z DOA5 na screenach [Hitomi, Ayane]

Dodane dnia 08.12.2011, przez: Dumian | komentarze [0]

Team Ninja odpowiedzialny za produkcję Dead or Alive 5, które jak wiemy trafi w przyszłym roku na PlayStation 3 oraz Xboxa 360, podzielił się z graczami wyczekującymi kolejnych doniesień odnośnie tej serii bijatyk kilkoma screenami przedstawiającymi wojowniczki płci pięknej, których zabrakło na udostępnionym jakimś czas temu gameplay'u. Dzięki temu możemy bliżej przyjrzeć się stylowi graficznemu w najnowszej odsłonie DOA, a także nacieszyć oczy walczącymi dziewczynami - Hitomi oraz Ayane, przeglądając porcję wysokiej jakości screenshotów.
Kliknij, aby zobaczyć ciąg dalszy...

Pierwszy gameplay z Dead or Alive 5

Dodane dnia 17.09.2011, przez: Dumian | komentarze [0]

DOA5 - Dead or Alive 5 oficjalnieW końcu długo wyczekiwana przez fanów serii Dead or Alive informacja została oficjalnie potwierdzona - DOA5 znajduję się obecnie w produkcji, a jej premiera na konsolach Xbox 360 oraz PlayStation 3 zapowiedziana jest na przyszły rok. Wiadomość taką ogłosiła firma Tecmo podczas tegorocznych targów Tokyo Game Show, a co by jeszcze bardziej rozbudzić oczekiwania fanów udostępniony został gameplay z wersji pre-alfa, który obejrzeć możecie w dalszej części newsa.

*Aktualizacja* - dodano rozszerzoną wersję zwiastuna.
Kliknij, aby zobaczyć ciąg dalszy...

Szum wokół fałszywego zrzutu ekranowego

Dodane dnia 01.08.2010, przez: monstrol | komentarze [0]

Ostatniego dnia lipca br. na jednym z blogów pojawił się "niby zrzut" z menu Dead or Alive 5 na PS3 (za czym przemawiają symbole "X" oraz "O" na zrzucie). Wśród trybów gry mamy nawet tryb "Cronus", co jest nawiązaniem do niezrealizowanego projektu gry przygodowej z Kasumi w roli głównej.
Kliknij, aby zobaczyć ciąg dalszy...

DoA 5 będzie grą bardziej przyjazną dla gracza

Dodane dnia 07.03.2010, przez: monstrol | komentarze [3]

W wywiadzie dla vortalu videogamer.com panowie Yoshinori Ueda (dyrektor projektu) i Yohei Shinbori (dyrektor artystyczny) dostyczącym Dead or Alive Paradise zostali spytani o kontynuację naszej ulubionej serii bijatyk. Pośrednio (ale w zupełności wymownie!) potwierdzili oni, że nowa odsłona bijatyki powstaje.
Kliknij, aby zobaczyć ciąg dalszy...

Plotki w PSM o DOA5 na PS3

Dodane dnia 09.02.2010, przez: monstrol | komentarze [0]

Nie jest to już nowa wiadomość, ale być może niektórzy czytelnicy strony jeszcze o tym nie wiedzą. W jednym z ostatnich numerów Official PlayStation Magazine w dziale plotek napisano, że kolejna odsłona Dead Or Alive jest w produkcji na najsilniejszą konsolę SONY.

Tekken 6 też już nie jest exclusive SONY, więc uczciwie byłoby, gdyby DOA5 nie był już exclusive Microsoftu.
Kliknij, aby zobaczyć ciąg dalszy...