Polska strona fanów gry DOA: Dead or Alive

Kim jest Rio z najnowszego Dead Or Alive Paradise?

Dodane dnia 09.02.2010, przez: monstrol | komentarze [0]

Osoby, które miały okazję grać w siatkówkę sygnowaną logiem DOA pewnikiem kojarzą dziewczynę Zacka – Rio, która pojawia się w kilku renderowanych filmikach oraz jest obecna w kasynie. Nie każdy jednak wie, że Rio ma swoją grę, a nawet – serię.Początkowo znalazłem informację, że chodzi o symulator kasyna. Wobec tego dlaczego kogokolwiek miałby interesować poniższy przedmiot – zbiór grafik z gry?OdpowiedĽ przyszła dosyć szybko. Wystarczało pogrzebać trochę w necie posługując się słowami kluczowymi
“Rio Paradise”, aby zobaczyć, że Tecmo jak zwykle stara się zarabiać na kobiecych kształtach.Gry z Rio zostały wydane oczywiście jedynie na terenie KKW. Nie mam pojęcia na temat gameplayu, ale wiem, jak wygląda okładka jednej z jej gier wydanej na NDS.:) (czy też z wersji PS2, była wyżej)Po obejrzeniu kilku zrzutów z gry doszedłem do wniosku, że Dead Or Alive jeszcze aż tak mocno na niskich męskich instynktach nie bazuje. Nie mamy jednak nic przeciwko temu – wszak gry to rozrywka, więc publikujemy kilka zdjęć z RIO z dwuekranikowej kieszonsolki Dual Screen.

Gry z Rio to japońskie dziwolągi i nie mam zamiaru ich zgłębiać. Nie mam pojęcia też, jaka jest ich popularność w KKW, ale skoro zdecydowano się na jej występ w Dead Or Alive Paradise – z pewnością całkiem spora. Jestem tylko ciekaw, czy postać wystąpi w serii bijatyk. Wydaje mi się, że nie.

Na dokładkę skan Famitsu z zapowiedzią wystąpienia Rio.Komentarze:

Komentowanie wyłączone. Zapraszamy na forum Dead or Alive.