Polska strona fanów gry DOA: Dead or Alive

Garść informacji o BlackJack z Kasumi i Rio.

Dodane dnia 17.02.2010, przez: monstrol | komentarze [1]

Tecmo w poprzednim roku wydało gry na iPhone'a z postaciami związanym z Dead Or Alive. Pierwsza była z Rio (przypominam, że jest ona obecna w serii od Dead Or Alive 3, z tym że w rzeczonym tytule była jakieś 4 sekundy w outrze Zacka), zaś druga z Kasumi.

O Rio troszkę się już rozpisywałem wcześniej, przyjrzałem się nawet grze na PS2 z jej udziałem, a zważywszy na to, że jest to straszliwy crap, nie mam już ochoty wspominać o grach z Rio. Zapraszam do obczajenia info na oficjalnej stronie gry..

Kilka słów o Black Jack z Kasumi. Pełny tytuł tej gry brzmi: "Girls of DOA BlackJack: the Kasumi version". Wskazuje on na to, że ukażą się kolejne BlackJacki z postaciami DOA, chociaż wątpię w to, gdyż wersja z Kasumi miała premierę 30 czerwca 2009 roku. Jak na popierdółkowate gry z iphone'a to aż zanadto czasu na przygotowanie nowego tytułu. Zwłaszcza, że konwencja gry wskazuje na to, że przygotowanie nowego tytułu polegałoby na dobraniu nowych obrazków z inną dziewczyną.

Bo co my tutaj mamy? Zarabiamy wirtualne pieniądze na BlackJacku, aby... przyodziać Kasumi w nowe stroje i odblokować kolejne obrazki w galerii. Osobiście w grę nie grałem i nie mam pojęcia, jak sprawuje się np. dĽwięk czy voice acting, ale zgaduję, że ta gra to niesamowity crap. Cena produktu to 3.99$, czyli +/- 7 złotych; tylko dla fanów DOA i jednocześnie lubiących takie gry, jak "oczko". Tutaj jest oficjalna notka o grze firmy Tecmo, a poniżej galeria. Kliknij, aby przejrzeć wszystkie zrzuty. Czy ktoś ma ochotę na zakup tej gry po obczajeniu galerii?


Komentarze:

jjxenon | 24.02.2010, 19:52
Kasumi ma tutaj bardzo ładny modeling twarzy

Komentowanie wyłączone. Zapraszamy na forum Dead or Alive.