Polska strona fanów gry DOA: Dead or Alive

Konkurs Kasumi!

Dodane dnia 23.02.2010, przez: monstrol | komentarze [0]

Dziś jest 23 lutego, czyli urodziny jednej z głównych postaci Dead Or Alive - Kasumi. Z okazji tej uroczystości serwis DOA przygotował konkurs dla użytkowników serwisu.

Jaki jest temat tego konkursu?

Ayane i Kasumi nie pałają do siebie sympatią. Zróbmy więc Kasumi radość, i wymyślmy dowcipy na temat Ayane!

Dowcip może być wymyślony przez was osobiście lub też może to być jakiś dobrze dobrany kawał, dostosowany do konkursu. Jest jeden warunek! W dowcipach musi pojawić się imię "Ayane" lub słowo "fioletowłosa" (małe wskazanie na przeróbkę dowcipów o blondynkach:) Dowcipy proszę przesyłać na gg: 13084192. Ustalam również, że każdy może przysłać do trzech dowcipów. Wszystkie zostaną opublikowane w odpowiednim wpisie! Termin zakończenia konkursu to trzeci marca.

Do wygrania jest: PLAKAT KASUMI! Przedstawia on dokładnie taki obrazek, jak ten poniżej. Plakat przeleżał swoje w mojej szufladzie i z chęcią oddam go komuś, kto przyozdobi nim ścianę. Rozmiar plakatu to dwie kartki A4. Wygra najlepszy dowcip, wybrany przez ekipę serwisu. Plakat przesłany zostanie za pośrednictwem poczty, ew. wręczony osobiście.ODPOWIED¬ NA "POPRZEDNIE PYTANIE"

Z okazji urodzin pragnę również zamieścić odpowiedĽ na pytanie, które pojawiło się przy okazji tego felietonu. Otóż Hebe jest boginią młodości. Korelując to z tym, ile na przykład Kasumi miałaby lat, gdyby starzała się razem z nami (sutknęłaby jej "trzydziecha!"), można dojść do wniosku, że ona, jak i inne postacie dostąpili daru wiecznej młodości, co jest atrybutem Hebe. Taki miała mieć mniej więcej kształt oczekiwana odpowiedĽ na moje pytanie. Ponieważ nikt nie udzielił poprawnej odpowiedzi, fanart, który umieszczę dnia premiery Dead Or Alive Paradise, zadedykuję sobie:)

Wszystkich fanów Kasumi zapraszam do odwiedzenia serwisu w najbliższych dwóch dniach, gdyż pojawią się niespodzianki poświęcone tej postaci.

Komentarze:

Komentowanie wyłączone. Zapraszamy na forum Dead or Alive.