Polska strona fanów gry DOA: Dead or Alive

Devon Aoki jako Kasumi

Dodane dnia 25.02.2010, przez: monstrol | komentarze [2]

Przyznam szczerze, że gdyby nie ta śliczna córka japońskiego ojca i niemieckiej matki, nie chciałoby mi się filmu Dead Or Alive oglądać. Mimo, iż Devon nie mówi zbyt wiele, nie wykazuje się doskonałą grą aktorską (której w sumie też i nie wymagano), ma w sobie pewien przyciągający magnetyzm.

Devon Aoki

To, czy dobrano ją dobrze do obsady filmu, to kwestia gustu. Dla mnie był to najlepszy możliwy wybór. Planowałem przy okazji tego wpisu zrealizować moje marzenie - zniszczyć serwer Honmaru (póĽniej: cały świat), wrzucając nań setki zdjęć z tą aktorką. Szybko jednak fakt, że jest również fotomodelką, dał o sobie znać - w internecie można znaleĽć niezwykle dużo jej zdjęć. Więc kopiując je wszystkie tylko się wygłupię. Zdjęć jest mnóstwo, różnych: artystycznych, z wybiegu... Nie na wszystkich wygląda jak powinna, ale na niektórych jest po prostu urocza. Moim zdaniem dobór Devon Aoki do roli Kasumi jest jednym z największych (no i nielicznych) sukcesów ludzi odpowiedzialnych za film Dead Or Alive. Jeżeli znacie jakieś inne aktorki, które mogły do tej roli się nadawać, z chęcią przeczytam o tym w komentarzach. Jest to ostatni ekskluzywny materiał z okazji przedwczorajszych urodzin Kasumi, zapraszam również do brania udziału w konkursie.

Devon Aoki

Devon Aoki

Devon Aoki

Devon Aoki

Devon Aoki

Devon Aoki

Devon Aoki

Komentarze:

Tenchion | 10.03.2010, 07:13
a wg mnie w filmie urodą i uroczością Kasumi deklasuje aktorka grająca Helenę ;) Zdecydowanie bardziej przypadła mi do gustu

monstrol | 07.04.2010, 15:12
Generalnie wszystkie aktorki mogą się podobać, dobrano je w miarę trafnie. Oprócz Lei Fang ofcoz.

Komentowanie wyłączone. Zapraszamy na forum Dead or Alive.