Polska strona fanów gry DOA: Dead or Alive

Dead or Alive 4 - recenzja [Xbox 360]

Dodane dnia 18.12.2010, przez: Dumian | komentarze [2]

HayabusaSeria Dead or Alive 4 nie należy może do najpopularniejszych bijatyk w Polsce, ani na świecie, nie zmienia to jednak faktu, że jest interesującą pozycją, którą poznać powinien każdy fan wirtualnych mordobić. Osoby, które jeszcze nie miały okazji zapoznać się z najnowszą odsłoną DOA na konsole stacjonarne - DOA4, być może chętnie sięgną po recenzję jednego z redaktorów Honmaru - Yamady. Napisał on powiem obszerny tekst, który powinien przypaść do gustu miłośnikom Dead or Alive zarówno tym, którzy gry jeszcze nie znają, jak i tym, dla których omawiany tytuł nie jest obcy.
Tomonobu Itagaki to bardzo ciekawa osobistość w branży. W wielu kręgach nazywany geniuszem, wybitnym twórcą gier (których stworzył całe 3 'serie') w które wkłada całe swoje serce, co przekłada się na dopracowanie i unikatowość (w każdej z tych 'serii' występują te same postacie) produktu końcowego. Dzisiaj pod nóż ląduje najnowsza odsłona jego kluczowej serii - Dead or Alive 4.
(...)
Co przyniosła nowa część? Dla laika nie ma to większego znaczenia. Dla wyjadacza, owszem, wiec ta recenzja będzie pisana z perspektywy gracza który liznął już trochę bijatyk i wie z czym się te gry je i czym popija (a jak!).

Zapraszam do lektury recenzji Dead or Alive 4!Komentarze:

eq | 04.01.2011, 20:34
Przyjemnie się czyta, a coś od siebie? Cieszę się, że Plants vs Zombie mnie bardziej wciąga niż 99% "wielkich" gier wydanych w kilku ostatnich latach. A dlaczego się cieszę? Zero frustracji, zero zawodu. I dobrze prawisz Yamada z tym KoF'em, ale BB to wymiociny, i nie przemawia przeze mnie żaden fanboy.

Jony Bravo1985 | 28.03.2011, 17:04
Bardzo rześka recenzja. Jeżeli poprawią wszystkie wady 4 zapodając nam świeżą "idealną" 5 część może być ciekawie. Póki co zakup konsoli nastąpi dopiero po premierze DOA5:)

Komentowanie wyłączone. Zapraszamy na forum Dead or Alive.