Polska strona fanów gry DOA: Dead or Alive

Świeżutki trailer DoA Dimensions

Dodane dnia 08.01.2011, przez: monstrol | komentarze [0]

Podczas trwającej w KKW imprezy Nintendo World 2011 pokazano zwiastun Dead or Alive Dimensions. Można zobaczyć na nim kilka sekund gameplayu. Wreszcie wiemy też, do czego będzie służył drugi ekranik 3DS-a. Filmik w rozwinięciu.


Jeżeli filmik nie działa tutaj bezpośredni link.


Dolny ekran będzie wyświetlał listę ciosów manipulowanej postaci, kliknięcie na pozycję listy wywoła egzekucję ciosu. Stanowić to będzie zamiennik wprowadzania kombinacji przycisków. Ciekaw jestem, czy tak wyprowadzone ciosy będzie można łatwo wiązać w jakieś ładne serie.

Dzięki filmikowi widzimy też, że w DoA Dimensions pojawią się wszyscy debiutanci DoA 4, co nie było oczywiste. Ponad to pojawią się areny importowane z tejże właśnie odsłony DoA.

Analogicznie do trailerów DoA Paradise, mamy tutaj montaż FMV-łek z poprzednich odsłon gry. Krytykowałem to wcześniej, krytykował to będę zawsze. Ponad to, wszystkie użyte utwory muzyczne też już wcześniej słyszałem. Skoro starym contentem reklamuje się nowy produkt, nie świadczy to o nim dobrze...

Gameplay prezentuje się niezgorsza, mam nadzieję, że nie jest on zbytnio pod różnymi względami tweak'owany. Zwiastun zapowiada też możliwość toczenia walk z dowolnymi graczami z całego świata, ale to w dzisiejszych czasach standard.

Z tą grą może być bardzo różnie, wszak w Tecmo od dawna nie pracuje nie tylko Itagaki, ale i spora część starej ekipy Team Ninja.

Komentarze:

Komentowanie wyłączone. Zapraszamy na forum Dead or Alive.