Polska strona fanów gry DOA: Dead or Alive

Itagaki dogaduje się z Tecmo

Dodane dnia 26.02.2010, przez: monstrol | komentarze [0]

Trwający niemal dwa lata spór Itagakiego i Tecmo dobiega końca. Obie strony podpisały ugodę w sprawie niewypłaconych Itagakiemu należności (około półtorej setki miliona jenów).
Kliknij, aby zobaczyć ciąg dalszy...

Dead or Alive vs. Final Fantasy

Dodane dnia 25.02.2010, przez: Dumian | komentarze [2]

Dead FantasySporej części fanom Dead or Alive z pewnością znana jest seria filmów Dead Fantasy, wielu jednak mogło jeszcze o niej nie słyszeć, w każdym razie nie może zabraknąć jej na naszej stronie. Ten fanowski projekt filmowy, którego autorem jest Monty Oum przestawia starcie postaci uniwersum Dead or Alive z bohaterami Final Fantasy. To czym charakteryzuje się przede wszystkim Dead Fantasy to dynamiczna, pomysłowa i ciekawa choreografia walk, czyli coś w sam raz dla miłośników bijatyk.
Kliknij, aby zobaczyć ciąg dalszy...

Devon Aoki jako Kasumi

Dodane dnia 25.02.2010, przez: monstrol | komentarze [2]

Przyznam szczerze, że gdyby nie ta śliczna córka japońskiego ojca i niemieckiej matki, nie chciałoby mi się filmu Dead Or Alive oglądać. Mimo, iż Devon nie mówi zbyt wiele, nie wykazuje się doskonałą grą aktorską (której w sumie też i nie wymagano), ma w sobie pewien przyciągający magnetyzm.

Devon Aoki
Kliknij, aby zobaczyć ciąg dalszy...

Fanart - Kasumi wśród kwiatów

Dodane dnia 24.02.2010, przez: monstrol | komentarze [0]

Oto drugi, wspaniały fanart przygotowany przez JJxenona, tym razem przedstawiający Kasumi w pięknej sukni. Ilustracja jest pięknie przyozdobiona wzorami kwiatowymi.
Kliknij, aby zobaczyć ciąg dalszy...

Fanart - Kasumi intymnie

Dodane dnia 24.02.2010, przez: monstrol | komentarze [4]

Pragnę przedstawić wspaniały fanart z Kasumi, przygotowany przez JJxenon-a. Mimo braku koloru, rysunkowi zupełnie nic nie brakuje. Wystarczy tylko rzucić okiem, aby się o tym przekonać.
Kliknij, aby zobaczyć ciąg dalszy...

Konkurs Kasumi!

Dodane dnia 23.02.2010, przez: monstrol | komentarze [0]

Dziś jest 23 lutego, czyli urodziny jednej z głównych postaci Dead Or Alive - Kasumi. Z okazji tej uroczystości serwis DOA przygotował konkurs dla użytkowników serwisu.

Jaki jest temat tego konkursu?

Ayane i Kasumi nie pałają do siebie sympatią. Zróbmy więc Kasumi radość, i wymyślmy dowcipy na temat Ayane!
Kliknij, aby zobaczyć ciąg dalszy...

Świeży update screenshotów z Dead Or Alive Paradise

Dodane dnia 22.02.2010, przez: monstrol | komentarze [2]

Powoli robi się nam kącik Paradise'a, ale fanservice ma obowiązek informowania o wszelkich nowościach związanych z przedmiotem zainteresowania. Mamy nowe obrazki z nadchodzącego DOAP. Ciała postaci są wymodelowane prześlicznie. Nie widziałem tak udanych modeli postaci na PlayStation Portable!:) Poniżej 5 nowych obrazków.


Kliknij, aby zobaczyć ciąg dalszy...

Stos przemyśleń na temat Dead Or Alive Paradise

Dodane dnia 21.02.2010, przez: monstrol | komentarze [0]

Czytając komentarze na różnych portalach pod zapowiedziami DOAP spotykam się często z opinią, że jest to gra dla pryszczatych małolatów, którzy nie potrafią znaleĽć sobie dziewczyny. Nie jest to według mnie prawdą.
Kliknij, aby zobaczyć ciąg dalszy...

Ayane laseczką tygodnia wg Tecmo

Dodane dnia 21.02.2010, przez: monstrol | komentarze [0]

Oto laseczka tygodnia wg Tecmo. Laseczką poprzedniego tygodnia była Kasumi. Jak myślicie, kto będzie laseczką tygodnia następnego...?

O co chodzi w napisie "Dobre rzeczy zawsze nadchodzą w małych paczkach."? Jaki ma to związek z Ayane? Tego nie wie nikt...


Kliknij, aby zobaczyć ciąg dalszy...

Nowe obrazki z Dead Or Alive Paradise

Dodane dnia 21.02.2010, przez: monstrol | komentarze [1]

Tecmo wypuściło na świat garść nowych zrzutów z DOAP. Coraz więcej o DOAP jest w mediach internetowych, nic dziwnego - gra już niedługo trafi na półki sklepowe. Postacie wyglądają prześlicznie i są niezwykle pieczołowicie wymodelowane. Otoczenie jednak prezentuje się fatalnie. Myślę, że wyjdzie z tego przyjemna gra, która sprzeda się w miarę porządnie, ale dopiero po obniżce ceny. 50 złociszy wydaje mi się bowiem kwota rozsądną za taki poziom "rozbudowania" rozgrywki. Mam nadzieję, że gra sprzeda się doskonale na PSP, co otworzy furtkę na... tak, Dead Or Alive Fajting Gejm na PSP! Oczywiście to moje domniemywania, a nie oficjalne info.:) Poniżej 12 obrazków.


Kliknij, aby zobaczyć ciąg dalszy...

Najnowszy trailer Dead Or Alive Paradise z gameplayem!

Dodane dnia 19.02.2010, przez: monstrol | komentarze [0]

Mamy świeży trailer dotyczący Dead Or Alive Paradise zmierzającego na PSP! Wreszcie wiemy, jak będzie wyglądał gameplay w Paradise, który już niedługo trafi na półki sklepowe. Możemy także zobaczyć, jak wygląda rozgrywka w meczu siatkówki oraz minigierki. Rusza się to całkiem przyjemnie.
Kliknij, aby zobaczyć ciąg dalszy...

Promocja Dead Or Alive 2, uzupełnienie

Dodane dnia 19.02.2010, przez: monstrol | komentarze [2]

Znalazłem (dzięki Dumianowi - thx men!) dodatkowe 3 reklamy Dead Or Alive 2. Jeżeli ktokolwiek posiada namiary na niezamieszczone tutaj jeszcze reklamy bądĽ trailery, niech da mi znać. Wszystkie reklamy poniżej są japońskie. Dwie na trzy są niezwykle zabawne, i naprawdę bardzo fajne.


Kliknij, aby zobaczyć ciąg dalszy...

Najnowszy Dead Or Alive Paradise to pomnik wystawiony kobietom

Dodane dnia 18.02.2010, przez: monstrol | komentarze [3]

Hebe i Kasumi

W Starożytnej Grecji uosobieniem kobiecości była Afrodyta. Powołano do życia niezliczoną ilość posągów, które ją przedstawiały. Była ukazywana zgodnie z ówczesnymi wzorcami piękności. RzeĽbiarze niezwykle starannie podkreślali jej kobiecość, nadając posągom formę idealnego, kobiecego ciała.
Kliknij, aby zobaczyć ciąg dalszy...

Garść informacji o BlackJack z Kasumi i Rio.

Dodane dnia 17.02.2010, przez: monstrol | komentarze [1]

Tecmo w poprzednim roku wydało gry na iPhone'a z postaciami związanym z Dead Or Alive. Pierwsza była z Rio (przypominam, że jest ona obecna w serii od Dead Or Alive 3, z tym że w rzeczonym tytule była jakieś 4 sekundy w outrze Zacka), zaś druga z Kasumi.
Kliknij, aby zobaczyć ciąg dalszy...

Nowe obrazki z Dead Or Alive Paradise!

Dodane dnia 16.02.2010, przez: monstrol | komentarze [0]

Wolałbym naskrobać coś o Dead Or Alive 5, ale Tecmo skupia się obecnie na promocji kieszonsolkowego Dead Or Alive Paradise. Prezentuję więc najnowsze obrazki z tego tytuły przekazane graczom. Ukazują one, narzeszcie!, grę w siatkówkę. Jeżeli to będzie poziom taki jak w Dead Or Alive Xtereme 1 & 2, będzie to po prostu kawał świetnego gameplayu. Obawiam się jednak, że będzie to gameplay taki sam...
Kliknij, aby zobaczyć ciąg dalszy...